Rada Gminy, Komisje Rady

Portal informacyjny mieszkańca (posiedzenia, wyniki głosowań): uglipno.esesja.pl

Transmisje obrad sesji na żywo: https://www.youtube.com/user/UrzadGminyLipno/live

Nagrania archiwalne obrad sesji: kanał YouTube Gminy Lipno

Skład Rady Gminy w kadencji 2018-2023
Przewodniczący Rady Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 4

Sołectwa: Jastrzębie, Okrąg

Chojnicki Andrzej  Chojnicki Andrzej
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 8

Sołectwa: Barany, Krzyżówki, Ostrowite

Kowalski Jan Andrzej  Kowalski Jan
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 12

Sołectwo Radomice

Lorenc Janusz  Lorenc Janusz
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 2

Sołectwa: Jankowo, Trzebiegoszcz

Celmer Edward  Edward Celmer
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 3

Sołectwa: Lipno I, Złotopole

Górnicki Józef Marian  Górnicki Józef
Radny Gminy Lipno

Has Rafał

Okręg wyborczy nr 1

Sołectwa: Brzeźno, Maliszewo

Has Rafał  Has Rafał
Radna Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 10

Sołectwo Łochocin

Jabłońska Małgorzata  Jabłońska Małgorzata
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 11

Sołectwa: Wichowo, Zbytkowo

Jędrzejewski Grzegorz  Jędrzejewski Grzegorz
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 9

Sołectwa: Grabiny, Ostrowitko, Popowo

Kijewski Krzysztof Sławomir  Kijewski Krzysztof
Radna Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 6

Sołectwa: Karnkowo

Rozpędowska Anna  Rozpędowska Anna
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 14

Sołectwa: Huta Głodowska, Kłokock, Rumunki Głodowskie, Tomaszewo

Strużyński Stanisław  Strużyński Stanisław
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 7

Sołectwa: Biskupin, Ignackowo, Komorowo, Ośmiałowo

Szajgicki Leszek  Szajgicki Leszek
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 5

Sołectwa: Chlebowo, Chodorążek, Karnkowskie Rumunki, Kolankowo

Wiśniewski Tomasz  Wiśniewski Tomasz
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 13

Sołectwa: Białowieżyn, Lipno II

Ziemiński Wacław  wacław zemiński.jpeg
Radny Gminy Lipno

Okręg wyborczy nr 15

Sołectwa: Głodowo, Piątki, Wierzbick

Złakowski Robert  Złakowski Robert

 

Komisja Rewizyjna w składzie 5 – osobowym, składająca się z Radnych:

a) Górnicki Józef – Przewodniczący Komisji

b) Jabłońska Małgorzata

c) Strużyński Stanisław

d) Szajgicki Leszek

e) Wiśniewski Tomasz

 

Komisja Budżetu i Finansów w składzie 5- osobowym, składająca się z Radnych:

a) Strużyński Stanisław – Przewodniczący Komisji

b) Has Rafał

c) Jędrzejewski Grzegorz

d) Rozpędowska Anna

e) Wiśniewski Tomasz

 

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie 5- osobowym składająca

się z Radnych:

a) Kijewski Krzysztof – Przewodniczący Komisji

b) Celmer Edward

c) Chojnicki Andrzej

d) Lorenc Janusz

e) Rozpędowska Anna

 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska w składzie 5 – osobowym, składająca się z Radnych:

a) Ziemiński Wacław – Przewodniczący Komisji

b) Celmer Edward

c) Jędrzejewski Grzegorz

d) Kowalski Jan

e) Lorenc Janusz

 

Komisja Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego w składzie 5– osobowym,

składająca się z Radnych:

a) Szajgicki Leszek -Przewodniczący Komisji

b) Jabłońska Małgorzata

c) Kowalski Jan

d) Złakowski Robert

e) Ziemiński Wacław

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie 3– osobowym, składająca się z Radnych:

a) Has Rafał -Przewodniczący Komisji

b) Kijewski Krzysztof

c) Złakowski Robert

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>